Opis inwestycji

Domy w Sulejówku

Inwestycję w Sulejówku zaprojektowaliśmy z dbałością o ochronę środowiska i w zgodzie z naturą. Ekologiczne oraz energooszczędne domy otoczone są pięknym lasem oraz niezaburzoną przyrodą. Przed rozpoczęciem prac budowlanych usunęliśmy z terenu dosłownie parę drzew (których usunięcie było konieczne). Większość zieleni wokół została nienaruszona. Każdy segment jest zasilony pompą ciepła aby oszczędnie ogrzewać budynek. Na bez spadowym dachu będziecie Państwo mogli zamontować farmę fotowoltaiczną, która w połączeniu z instalacją pompy ciepła znacząco ograniczy wykorzystanie energii elektrycznej w domu. Funkcjonalne domy będą wyposażone w duże trójszybowe okna. Elewacja budynku zostanie wykonana z najwyższej jakości materiałów, co ograniczy utratę energii z domu. System rekuperacji zapewni czyste powietrze, a także dodatkowo zminimalizuje utratę ciepła. Instalacja elektryczne jest przystosowana do montażu stacji ładowania samochodów elektrycznych. Każdy segment jest wyposażony w inteligentną instalację, której celem jest ograniczenie zużycia energii elektrycznej, kompatybilnej z urządzeniami (oświetlenie, rolety, pompa ciepła, klimatyzacja).

Każdy dom wykonano w wysokim standardzie i z dbałością o szczegóły. Do budowy zostały wykorzystane materiały wyłącznie renomowanych producentów.

Wysokie nowoczesne okna (od podłogi aż do sufitu) zapewniają dużą ilość światła słonecznego za dnia oraz wspaniały widok na otaczającą zieleń. W każdym segmencie jest miejsce garażowe w bryle domu oraz dodatkowe miejsce przed wjazdem na posesję. Duży salon z aneksem kuchennym z ogromnymi oknami jest miejscem na relaks oraz wspólne spędzanie czasu z rodziną. Z salonu przed drzwi przesuwne można wyjść na trawnik otoczony drzewami. Na parterze dodatkowo jest gabinet z małym oknem, który stanowi doskonałe miejsce do pracy. Na pierwszym piętrze znajdują się trzy sypialnie (każda ma dostęp do balkonu) oraz duża łazienka.

  • zdjęcia poszczególnych projektów wysyłamy na życzenie klienta

Formularz kontaktowy