Opis inwestycji

Domy w Sulejówku

Inwestycję w Sulejówku zaprojektowaliśmy z dbałością o ochronę środowiska i w zgodzie z naturą. Ekologiczne oraz energooszczędne domy otoczone są pięknym lasem oraz niezaburzoną przyrodą. Przed rozpoczęciem prac budowlanych usunęliśmy z terenu dosłownie parę drzew (których usunięcie było konieczne). Większość zieleni wokół została nienaruszona. Każdy segment jest zasilony pompą ciepła aby oszczędnie ogrzewać budynek. Na bez spadowym dachu będziecie Państwo mogli zamontować farmę fotowoltaiczną, która w połączeniu z instalacją pompy ciepła znacząco ograniczy wykorzystanie energii elektrycznej w domu. Funkcjonalne domy będą wyposażone w duże trójszybowe okna. Elewacja budynku zostanie wykonana z najwyższej jakości materiałów, co ograniczy utratę energii z domu. System rekuperacji zapewni czyste powietrze, a także dodatkowo zminimalizuje utratę ciepła. Instalacja elektryczne jest przystosowana do montażu stacji ładowania samochodów elektrycznych. Każdy segment jest wyposażony w inteligentną instalację, której celem jest ograniczenie zużycia energii elektrycznej, kompatybilnej z urządzeniami (oświetlenie, rolety, pompa ciepła, klimatyzacja).

Każdy dom wykonano w wysokim standardzie i z dbałością o szczegóły. Do budowy zostały wykorzystane materiały wyłącznie renomowanych producentów.

Wysokie nowoczesne okna (od podłogi aż do sufitu) zapewniają dużą ilość światła słonecznego za dnia oraz wspaniały widok na otaczającą zieleń. W każdym segmencie jest miejsce garażowe w bryle domu oraz dodatkowe miejsce przed wjazdem na posesję. Duży salon z aneksem kuchennym z ogromnymi oknami jest miejscem na relaks oraz wspólne spędzanie czasu z rodziną. Z salonu przed drzwi przesuwne można wyjść na trawnik otoczony drzewami. Na parterze dodatkowo jest gabinet z małym oknem, który stanowi doskonałe miejsce do pracy. Na pierwszym piętrze znajdują się trzy sypialnie (każda ma dostęp do balkonu) oraz duża łazienka.

Dane dotyczące inwestycji:

  • projekt składa się z dwóch bliźniaków (czterech segmentów)
  • każdy z nich jest położony na działce o wielkości około 500 m2
  • segment jest dwupiętrowy o powierzchni około 170 m2
  • zasilany pompą ciapła oraz dodatkowo klimatyzacją
  • posiada rekuperację
  • w każdym segmencie jest garaż na jeden samochód
  • płaski dach z naświetlem, istnieje możliwość zamontowania paneli fotowoltaicznych na dachu
  • duże okna od stropu do stropu
  • teren inwestycji oraz najbliższa okolica jest porośnięta pięknym lasem
  • najwyższej jakości materiały konstrukcyjne oraz wykończeniowe

Formularz kontaktowy